Arkiva | December, 2013

Festa e Katarit

Postuar në 20 December 2013 nga Administrator

Me rastin e Ditës Kombëtare të Shtetit të Katarit, Ambasadori i këtij shteti në Shqipëri Yusuf AL-SAI, organizoi një pritje madhështore. Më Shumë

Ylli Ndroqi nderohet me titullin akademik Doktor “Honoris Causa”

Postuar në 19 December 2013 nga Administrator

Presidenti i RTV “Ora News” dhe “Channel One”, Ylli Ndroqi është nderuar me titullin akademik Doktor “Honoris Causa” Më Shumë